قیمت ورق آهن در تهران

آهن آلات سعادتی فروشنده انواع آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی، انواع ورق فولادی، ورق

ck45،st52، st37، a516، با بهترین کیفیت و پائین ترین قیمت و همچنین خدمات برشکاری با

دستگاه cnc و اره نواری

قیمت ورق آهن در تهران​

ورق فولادی و انواع آن

ورق فولادی یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی است که عمدتا در صنعت و ساخت و ساز استفاده می شود. ورق فولادی از دو روش نورد گرم و نورد سرد تولید می شود. انواع ورق فولادی عبارت اند از :

  • ST52 Steel sheet
  • ST32 Steel sheet
  • CK45 Steel sheet
  • A105 Steel sheet

ورق های فولادی دارای خاصیت چکش خواری، شکل پذیری، بریده شدن، خمش و کشش می باشند و می توان در طراحی های مختلف از آنها استفاده کرد. همچنین لازم به ذکر است که ورق فولادی را می توان به راحتی تعمیر کرد و برای کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار داد. یکی دیگر از مهم ترین مزیت های استفاده از ورق های فولادی این است که قیمت آن ها در مقایسه با استحکام و مقاومت بالایی که دارند بسیار به صرفه است.ضخامت این نوع ورق های فولادی متفاوت است.

ورق فولادی یکی از کاربردی ترین محصولات فولادی در صنعت آهن می باشد. فروشگاه آهن روز یکی از تامین کنندگان ورق فولادی در ایران می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد انواع ورق به صفحه ورق فولادی مراجعه کنید و اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر درمورد خرید، فروش و قیمت ورق فولادی دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مواد ساخت ورق های آهنی یا فولادی در ضخامت های استاندارد موجود است. ضخامت درون ورق ها بر اساس اندازه، وزن و باری که بر آنها کار می کنند می باشد. به همین دلیل، شبیه سازی ساختاری انجام می شود تا ضخامت مودر نیاز ورق ها محاسبه گردد. مواد ورق فولادی در درجه های مختلف و متنوعی در بازار موجود می باشند. این ورق ها با استفاده از فرآیندهای نورد سرد و نورد گرم تولید می شوند. همچنین نوع عملکرد و فرآیند نورد ورق های آهنی بر خصوصیات و ویژگی های آنها تاثیر می گذارد. ورق های گالوانیزه، ورق هایی هستند که از روکش فلزی ساخته شده اند. روکش فلزی به مقاومت در برابر زنگ زدگی کمک فراوانی می کند. ورق های گالوانیزه با نمونه های معمولی، طرح دار، طرح یا شیار عمقی، عمق بسیار ، در دسترس می باشند.

درباره ما

مجموعه آهن آلات سعادتی با تجربه ی 25 ساله خود شروع به فعالیت در حوزه آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی کرده است. این مجموعه زیر نظر شرکت سعادت توس پایا می باشد و تحت عنوان وب سایت آهن روز در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرده است

پست های اخیر

ثبت نام در خبرنامه

اسکرول به بالا