فروشندگان ورق کاویان

آهن آلات سعادتی فروشنده انواع آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی و ورق کاویان و انواع

ورق فولادی، ورق CK45، ST52، ST37، َA516 با بهترین کیفیت و پائین ترین قیمت و همچنین

خدمات برشکاری در ایران میباشد

فروشندگان ورق کاویان​

جهان فولاد کاویان

مجموعه جهان فولاد کاویان بیش از 4 دهه قبل فعالیت خود را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در زمینه فروش انواع ورق و خدمات مرتبط مانند انواع برشکاری و سوراخکاری با ورق را آغاز نموده است.  در بازار کنونی که اطلاعات نقش بسزایی در موفقیت دارد نیاز به داشتن اطلاعات دقیق سریع و به روز بیش از هر زمانی احساس می شود لذا مجموعه جهان فولاد کاویان تصمیم گرفت با راه اندازی این سایت اطلاعات لازم برای داشتن معاملاتی موفق را در اختیار مصرف کنندگان ورق قرار دهد و سهمی در زمینه ایجاد شفافیت در این بازار داشته باشد.

اگرچه تولید فولادهای ساده کربنی ارزان می باشد اما در کاربردهای مختلف مهندسی، این فولادها همیشه جوابگو نیستند. فولادهای آلیاژی اگرچه از لحاظ قیمت گران تر از فولادهای ساده کربنی هستند اما در عمل استفاده از آنها در صنعت اقتصادی تر می باشد. عناصر آلیاژی که در تولید فولادهای آلیاژی استفاده می شود .

عبارتند از:

  • نیکل
  • کروم
  • مولیبدن
  • منگنز
  • سیلیسیم 
  • وانادیم

در بعضی موارد عناصری دیگری مثل کبالت، مس و سرب نیز اضافه می شود.

عناصر آلیاژی جهت حصول خوا ص متالورژیکی مطلوب به فولادها اضافه می شود که بعضی از مهم ترین آنها عبارتند از :

  •  بهبود خواص مکانیکی در دماهای مختلف
  • افزایش دمای باز پخت با حفظ استحکام و بهبود شکل پذیری
  • بهبود مقاومت به خوردگی در دماهای بالا و سایر موارد.

فولادهایی که دارای حدودا 50% از عناصر آلیاژی باشند را فولاد آلیاژی می گویند.

اما از از نقطه نظر فنی، فولاد آلیاژی به فولادهای ماشین سازی و ساختمانی عملیات حرارتی پذیر که حاوی 1 تا 4 درصد عناصر آلیاژی هستند، اطلاق می شود.این فولادها در ایالات متحده امریکا عموما با سیستم نامگذاری AISI-SAE مشخص می شوند.

در این سیستم برای نامگذاری هر فولاد آلیاژی از یک عدد چهار رقمی استفاده شده که دو رقم اول مشخص کننده عنصر آلیاژی اصلی یا گروه عناصر آلیاژی و دو رقم آخر مشخص کننده تقریبی درصد اسمی کربن در آلیاژ است.

درباره ما

مجموعه آهن آلات سعادتی با تجربه ی 25 ساله خود شروع به فعالیت در حوزه آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی کرده است. این مجموعه زیر نظر شرکت سعادت توس پایا می باشد و تحت عنوان وب سایت آهن روز در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرده است.

پست های اخیر

ثبت نام در خبرنامه

اسکرول به بالا