قیمت ورق فولاد مبارکه

آهن آلات سعادتی فروشنده انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی و فولادهای آلیاژی ، ورق فولادی و

انواع ورق CK45، ST52، ST37، َA516با بهترین کیفیت و پائین ترین قیمت و همچنین خدمات

برشکاری در ایران میباشد

قیمت ورق فولاد مبارکه​

فولاد مبارکه

شرکت فولاد مبارکه از شرکت‌های پیشرو ایرانی است که در زمینه تولید ورق‌های فولادی فعالیت‌ می‌نماید. این شرکت با ماموریت ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقای سطح فناوری صنعت فولاد، به عنوان سازمانی جهان تراز بیش از پنجاه درصد از مصرف فولاد کشور را جهت استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه‌سازی، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین و لوله‌های انتقال سیالات، صنایع بسته‌بندی، صنایع لوازم خانگی و الکتریکی و صنایع لوله و پروفیل تولید می‌نماید. شرکت فولاد مبارکه دارای هفت مجتمع صنعتی در اقصی نقاط کشور بوده و بیش از بیست هزار نفر در بخش‌های مختلف این شرکت به کار اشتغال دارند.

تقسیم بندی انواع فولاد بر اساس کیفیت

فولاد بر اساس کیفیت به بیش از 2000 نوع تقسیم می شود. از این میان تعداد، 1500 نوع آن فولاد با کیفیت به حساب می آید. البته هنوز پتانسیل های زیادی برای تولید انواع بیشتر وجود دارد. این انواع بسیار زیاد از فولاد، هرکدام ویژگی ها و کاربردهای خودشان را دارند که آنها را برای استفاده در بخش های خاصی از تولیدات و صنایع مناسب می کند.

همه ی موارد ذکر شده جایگاه فولاد را در زندگی ما بسیار پر رنگ کرده است. صنایع فولاد به طور سالیانه یک چرخش مالی 900 میلیارد دلاری ایجاد میکند که آن را به دومین صنعت بزرگ جهان بعد صنایع نفت و گاز تبدیل کرده است. صنایع فولاد در کل جهان به طور مستقیم برای 2 میلیون نفر فرصت شغلی ایجاد کرده است که این رقم روز به روز نیز در حال رشد است. 

بزرگترین تولیدکنندگان فولاد در دنیا به ترتیب عبارتند از :

  • چین 
  • ژاپن 
  • ایالات متحده آمریکا

به طور کلی در میان تمام آهن های تولید شده حدود 5.6% از آهن موجود در کره زمین در قسمت پوسته ی آن قرار دارد که منبع بسیار خوبی برای تامین آهن بصورت طبیعی است. فولاد نسبت به دیگر موارد مشابه خود به هزینه ی کمتری برای تولید نیاز دارد بنابراین تولیدات آن در تمامی جهان انجام می شود. فولاد به علت بازیافت برای طبیعت نیز بسیار مناسب است و میتوان بیشتر آن را به چرخه ی بازیافت وارد کرد و دوباره از آن استفاده کرد.

درباره ما

مجموعه آهن آلات سعادتی با تجربه ی 25 ساله خود شروع به فعالیت در حوزه آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی کرده است. این مجموعه زیر نظر شرکت سعادت توس پایا می باشد و تحت عنوان وب سایت آهن روز در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرده است.

پست های اخیر

ثبت نام در خبرنامه

اسکرول به بالا