فروش چهارپهلو فولادی

آهن آلات سعادتی فروشنده انواع آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی و ورق های کاویان و فولاد

مبارکه و فولادی، انواع چهارپهلو فولادی، CK45،ST37، ST52،ترانس بهترین کیفیت و پائین ترین

قیمت وهمچنین خدمات برشکاری در ایران میباشد

فروش چهارپهلو فولادی

مشتریان چهارپهلوی فولادی چه کسانی هستند؟

شرکت‌های خودروسازی، تولید کنندگان دستگاه‌های مختلف، ساخت ریل راه‌آهن، صنعت راه و ساختمان و… از مهم‌ترین مشتریان چهارپهلو فولادی هستند. علاوه بر این، ممکن است از این پروفیل در کارخانه‌ها و تولیدی‌های بسیاری بصورت محدود استفاده شود مانند بسیاری از محصولات، چهارپهلو فولادی نیز می‌‌تواند از فلزات گوناگونی همچون استیل، فولاد کربن، آلومینیوم، برنج، مس و… ساخته شود. لازم به ذکر است که هر کدام از این چهارپهلوها در صنایع گوناگونی قابل استفاده هستند و موارد مصرف مشخصی دارند.

کاربردهای چهارپهلوی فولادی

از چهارپهلو فولادی برای تولید نرده‌های حفاظتی، درب و پنجره، درب‌های لوکس و… استفاده می‌شود. علاوه بر این، برخی  اندازه‌های چهارپهلو فولادی در تولید فرفوژه‌ تالارها و مراکز پذیرایی نیز کاربرد دارند. در نهایت برخی از چهارپهلوها که سنگین‌تر هستند نیز در تولید و ساخت ابزارها و موارد سنگین‌تر مانند کوره‌ها، استفاده می‌شوند. معمولا هر چه وزن و اندازه چهار پهلو افزایش پیدا می‌کند، آن پروفیل سفارشی‌تر است و کارخانه‌ها با توجه به ابعاد پروژه آن ‌را ارائه خواهند کرد. در تمام این موارد آنچه که باعث بالا رفتن موارد استفاده از چهار پهلو فولادی شده است، استحکام و قدرت آن است که در نهایت به بالا رفتن ضریب ایمنی و اطمینان پروژه‌ها کمک می‌کند.

محصولات چهارپهلو فولادی آهن الات سعادتی :

درباره ما

مجموعه آهن آلات سعادتی با تجربه ی 25 ساله خود شروع به فعالیت در حوزه آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی کرده است. این مجموعه زیر نظر شرکت سعادت توس پایا می باشد و تحت عنوان وب سایت آهن روز در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرده است.

پست های اخیر

ثبت نام در خبرنامه

اسکرول به بالا