فروشندگان چهارپهلو در تهران

آهن آلات سعادتی فروشنده انواع آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی و ورق فولاد مبارکه، انواع

چهارپهلو فولادی، CK45،ST37، ST52،ترانس بهترین کیفیت و پائین ترین قیمت و همچنین خدمات

برشکاری در ایران میباشد

فروشندگان چهارپهلو در تهران​

نوعی پروفیل باز و چهار گوش که در ساخت و ساز و صنعت مورد استفاده قرار میگیرد. چهار پهلو را میتوان از نظر روش تولید و جنس تقسیم بندی کرد. چهار پهلو از نظر روش تولید  به  دو روش نورد سرد و نورد گرم در سه نوع ترانسی، نوردی (نرمال) و فابریک موجود است.

کارخانه های تولیدی چهارپهلو عموما کوچکتر از کارخانه های تولیدکننده سایر محصولات فولادی می باشد چراکه تقاضای این محصول در بازار کمتر است و این موضوع تولیدکنندگان را به ساخت کارگاه های تولید چهارپهلو سوق داده اما این موضوع نه تنها دلیلی بر پایین بودن کیفیت نیست بلکه باعث شده  توجه خریداران این محصول به سمت عوامل دیگری غیر از برند سوق پیدا کند. بنابراین بسیاری از کارگاه ها چهارپهلوی فولادی با کیفیت مناسب تولید میکنند. این کارگاه ها در تهران و مشهد بصورت پراکنده وجود دارند و بعلت فراوانی و پراکندگی نمی شود همه ی آنها را نام برد.

درباره ما

مجموعه آهن آلات سعادتی با تجربه ی 25 ساله خود شروع به فعالیت در حوزه آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی کرده است. این مجموعه زیر نظر شرکت سعادت توس پایا می باشد و تحت عنوان وب سایت آهن روز در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرده است.

پست های اخیر

ثبت نام در خبرنامه

اسکرول به بالا