اهمیت محیط زیست برای فعالان صنعت فولاد

آهن آلات سعادتی فروشنده انواع فولاد های آلیاژی با بهترین کیفیت و پائین ترین قیمت در ایران میباشد.

صداقت در قلب صنعت فولاد است
برای ما هیچ چیز مهمتر از رفاه مردم و سلامت محیط زیست نیست.

هر کجا که کار کرده ایم در واقع برای آینده سرمایه گذاری کرده و برای ساختن جهانی پایدار تلاش کرده ایم، همواره احساس مسئولیت می کنیم  و افتخار می کنیم که در صنعت فولاد هستیم.

فولاد بخشی جدایی ناپذیر از اقتصاد زنجیره ای است که استفاده مجدد از آن منابع امکان پذیر بوده  و بازیافت می شود و به ساخت آینده ای پایدار کمک می کند.

فولاد در مواقع بلایای طبیعی نیز  به کمک مردم می آید. تلفات ناشی از زلزله ، طوفان ، جاری شدن سیل و سایر فجایع طبیعی بوسیله ی محصولات فولادی کاهش می یابد.

پایداری در سطح جهانی یکی از مهمترین تلاش هایی است که صنعت فولاد برای مدیریت عملکرد خود ، نشان دادن تعهد خود به پایداری و افزایش شفافیت امور این صنعت انجام می دهد.

ما از معدود صنایعی هستیم که از سال 2004 به محیط زیست اهمیت داده ایم.

اهمیت محیط زیست برای فعالان صنعت فولاد

به هر حال فولاد در تمام وجوه زندگی ما وجود دارد.

فولاد پاسخگوی نیازهای بزرگی است که با کمک سایر مواد برای پیشبرد رشد و توسعه زندگی بشر همکاری می کند. فولاد پایه و اساس 100 سال اخیر پیشرفت جامعه است.

میانگین مصرف سرانه فولاد در جهان به طور پیوسته از 150 کیلوگرم در سال 2001 به 214.5 کیلوگرم در سال 2017 افزایش یافته است که باعث شکوفایی جهان شده است.

در هر صنعت مهمی از فولاد استفاده می شود مانند صنایع مربوط به انرژی، ساخت و ساز، خودرو و حمل و نقل، زیرساخت ها، بسته بندی و ماشین آلات.

پیش بینی می شود تا سال 2050 میزان استفاده از فولاد 1.5 برابر بیشتر از سطح فعلی باشد تا بتواند نیازهای جمعیت در حال رشد جهان را تأمین کند.

ساخت آسمان خراش ها توسط فولاد امکان پذیر می شود. بخش مسکن و ساختمان با استفاده از حدود 50٪ فولاد تولید شده ، بزرگترین مصرف کننده فولاد در جهان است.

درباره ما

مجموعه آهن آلات سعادتی با تجربه ی 25 ساله خود شروع به فعالیت در حوزه آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی کرده است. این مجموعه زیر نظر شرکت سعادت توس پایا می باشد و تحت عنوان وب سایت آهن روز در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرده است.

پست های اخیر

ثبت نام در خبرنامه

اسکرول به بالا