انواع دستگاه های برشکاری

آهن آلات سعادتی فروشنده انواع آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی و خدمات برشکاری با دستگاه سی ان

سی و دستگاه برش اره نواری، انواع لوله های صنعتی مانیسمان و جدارچاه، انواع شمش های فولادی بیلت و

بلوم و اسلب، انواع چهارپهلو فولادی،انواع تسمه فولادی با بهترین کیفیت و پائین ترین قیمت

انواع دستگاه های برشکاری

دستگاه های برشکاری متعددی برای برش انواع محصولات فولادی وجود دارد. دستگاه برش دستی یک دستگاه برشکاری است که براحتی با دست قابل حمل می باشد. این محصول دارای دو سرعت متفاوت تیغه برشکاری برای انجام برشکاری است.از دستگاه برشکاری دستی برای برش محصولات روبرو می توان استفاده کرد :

  • لوله های جداره
  • لوله های کانال ها
  • قلاب
  • میلگرد
  • و برخی دیگر از محصولات فولادی صنعتی

دستگاه برش افقی بطورکلی برای صنایع تولیدی و غیرتولیدی مورد استفاده قرار میگیرد. این صنایع شامل فروشگاه های تجهیزات ساخت و ساز و فروشگاه های محصولات فولادی می باشند. دستگاه برش افقی برای برش محصولات جامد مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات شامل :

  • فولادهای سازه ای
  • لوله های فولادی
  • قلاب
  • کانال ها و…

دستگاه برشکاری افقی از روش سوخت گرویتی یا زمینی تغذیه میکند. برای برش دقیق تر مواد مختلف ، این دستگاه مجهز به سیستم کنترل سرعت و کنترل سوخت تیغه می باشد. این سیستم کنترل ، درجات مناسب برشکاری را که وابسته به سوخت تیغه و سرعت آن است را به شما میدهد. در مقاله های قبل در مورد اهمیت سوخت و سرعت در دقت برشکاری توضیحات کاملی را برای شما ارائه داده ایم.

دستگاه برشکاری عمودی 

 

این دستگاه برشکاری برای حالت عمودی که دارد به این نام معروف شده است. دلیل این نام این است که این دستگاه برای برشکاری برخی محصولات فولادی که برای برش انها نیاز به قرارگیری تیغه در حالت عمودی است استفاده می شود. تفاوت این دستگاه با دستگاه برشکاری افقی این است که دستگاه برشکاری عمودی امکان ایجاد برش های ناهموار و برجسته را به شما میدهد. دستگاه برشکاری عمودی دقیقا برای برش همان متریال برشکاری افقی نیز استفاده می شود. از مزایای متفاوت دستگاه برشکاری افقی می توان به برش ناهموار از بالا و برش های برجسته اشاره کرد. هنگامی که برش های برجسته میزنید، قطعه ی کار بطور دستی قابلیت جابجایی در جهت خط برش را دارد و سوخت برخلاف تیغه اعمال می شود.این پروسه و این دستگاه بیشتر برای فروشگاه های فروش چوب و برشکاری چوب مناسب است اما برای برش محصولات فولادی نیز استفاده می شود.

درباره ما

مجموعه آهن آلات سعادتی با تجربه ی 25 ساله خود شروع به فعالیت در حوزه آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی کرده است. این مجموعه زیر نظر شرکت سعادت توس پایا می باشد و تحت عنوان وب سایت آهن روز در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرده است

پست های اخیر

ثبت نام در خبرنامه

اسکرول به بالا