درباره ما

مجموعه آهن آلات سعادتی با تجربه ی 25 ساله خود شروع به فعالیت در حوزه آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی کرده است. این مجموعه زیر نظر شرکت سعادت توس پایا می باشد و تحت عنوان وب سایت آهن روز در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرده است. در این مجموعه انواع آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی نظیر ورق، میلگرد، چهارپهلو، تسمه و لوله های صنعتی(مانیسمان) با بهترین کیفیت و پائین ترین قیمت در سایز های مختلف موجود می باشد. علاوه بر فروش محصولات فولادی، خدمات برشکاری با دستگاه سی ان سی و دستگاه برش اره نواری با دقت بالا و کمترین ضایعات انجام می شود.

خدمات آهن روز

برشکاری برقی

برش برقی یا ریلی با آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید و به بازار عرضه می گردد . این برش ها دارای موتور های۲۴ آمپری قدرتمند هستند که از لحاظ کیفیت و قدرت در بازار امروز جوش و برش حرف اول را می زند.

برشکاری پلاسما

برش پلاسما پروسه‌ای است که در آن فولاد یا سایر فلزات در ضخامت های مختلف به وسیلهٔ یک مشعل برش داده می‌شود

برشکاری cNC

از دستگاه برش سی ان سی هواگاز برای برشکاری ورق های فولادی استفاده می شود. این کار زمانی صورت می گیرد که مشتری نیاز به برشکاری دقیق و طراحی خاص برای کار خود دارد.

برشکاری اره نواری

دستگاه برش اره نواری دستگاهی با عملکرد نیمه اتوماتیک است که دقت و تمیزی کار بستگی به نوع تیغ اره آن دارد.دستگاه برش اره نواری دستگاهی با عملکرد نیمه اتوماتیک است که دقت و تمیزی کار بستگی به نوع تیغ اره آن دارد.

اسکرول به بالا