برشکاری اره نواری

آهن آلات سعادتی فروشنده انواع آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی ولوله صنعتی، شمش فولادی، چهارپهلو

فولادی،تسمه فولادی با بهترین کیفیت و پائین ترین قیمت و خدمات برشکاری با دستگاه سی ان سی و دستگاه برش

اره نواری

برشکاری اره نواری

دستگاه برشکاری اره نواری

دستگاه برشکاری اره نواری دستگاهی برای برش انواع پروفیل، نبشی، ناودانی، تیرآهن و … می باشد. سرعت این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه ها برای مثال دستگاه اره صابونی بسیار زیاد و خطر آن بسیار کم است. هزینه ی تیغ اره ی این دستگاه پایین و به صرفه است و یکی از نکات قابل توجه در مورد این دستگاه میزان دور ریز پایین آن است. همه ی دلایلی که ذکر شد باعث محبوبیت این دستگاه شده اند.

علاوه بر موارد ذکر شده، برش های این دستگاه بسیار صاف و دقیق است. تیغه های دستگاه برشکاری اره نواری حاوی دها دندانه و کانال های تیز می باشد . کانال ها در واقع مجرای خنک کننده هستند که با استفاده از این تکنولوژی به انجام هرچ بهتر عمل برشکاری کمک میکنند. دو لبه ی تیغه در مقیاس مشخصی از انتها به یکدیگر جوش خورده اند تا حلقه ای به نام تیغه ی برشکاری اره نواری بوجود آورد.

تیغه ی برشکاری اره نواری

تیغه های برشکاری طول، عرض و ضخامت های متفاوتی دارند و همچنین نوع دندانه های تیغه ی آنها بسیار متنوع است. تیغه های دستگاه برشکاری توانایی برش انواع مختلفی از مواد را دارند. برای این کار سه فاکتور باید در نظر گرفته شود: 1)سوخت 2)سرعت 3)کشش تسمه 

تیغه های برشکاری بطور کلی در انواع مختلفی وجود دارند. برای مثال :

  • کربن
  • دو فلزی
  • کاربید گریت
  • کاربید تیپد 

دستگاه برش اره نواری دستگاهی با عملکرد نیمه اتوماتیک است که دقت و تمیزی کار بستگی به نوع تیغ اره آن دارد. دستگاه های برشکاری اره نواری آهن روز قابلیت برش از قطر 20 میلی متر تا 1000 میلی متر را دارد و این کار با بالاترین دقت صورت میگیرد.

درباره ما

مجموعه آهن آلات سعادتی با تجربه ی 25 ساله خود شروع به فعالیت در حوزه آهن آلات صنعتی و فولادهای آلیاژی کرده است. این مجموعه زیر نظر شرکت سعادت توس پایا می باشد و تحت عنوان وب سایت آهن روز در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرده است

پست های اخیر

ثبت نام در خبرنامه

اسکرول به بالا